Dostupnost: Na skladě
Polštář pro spaní na boku My7 Theraline - ecru
Kód výrobku: ZP My7 ecru
2 400 Kč

Dostupné možnosti

Množství

zdravotní polštář pro spaní na boku My7 Theraline, Německo


  •    rozměr : tvar sedmičky / 80 /150 cm, potah bavlněný jersey s podšívkou 100% bavlna

Polštář podporuje zdravé a pohodlné spaní na boku. Má ergonomický tvar , dobře podpírá hlavu a tím uvolňuje krk a ramena. Zároveň poskytuje příjemnou podporu nohou. Vzhledem k podpoře nohou zůstává páteř v přirozené poloze. I kolena jsou dobře podložena. Pokud používáte tento polštář, není nutné skládat deku mezi kolena a nohy. Svým tvarem polštář shrnuje všechny pozitivní faktory pro zdravý spánek včetně toho, že spánek na boku je z lékařského hlediska více podporován než spánek na břiše.

Polštář je oblíben i jako kojící polštář pro maminky. Delší část si položí okolo trupu a pro miminko zůstává krátká část, která je dostatečně velká.


  • Polštář i potah lze prát do 60´C
  • Barva:  ecru  -  přírodní barva  / champagner
  • Skladem - ihned k odběru 

K polštáři lze samostatně objednat potah velkého výběru barev. Najdete v našem shopu i samostatně nebo nás kontaktujte, děkujeme.


Polštář vyrábí firma  THERALINE se sídlem v Německu. Firma s dlouholetou tradicí výroby zdravotních polštářů.

Polštář má dvě zóny : Komfortní pod hlavou - s náplní Thera-Rhomb - polyester a  mikroperly, které se dobře formují a mají stabilní podporu. Část pod hlavou je dlouhá 80 cm.

Boční s optimální oporou - s náplní EPS (polyester) - mikroperly - náplň zachováná tvar podle polohy těla, odlehčuje páteř, kyčle a bederní páteř, slouží jako podložení kolen, podpírá hrudní koš a ulehčuje dýchání.

Povlak polštáře lze sundat, uzávěr na kvalitní zip, lze prát do 60´C.
        

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!