Dostupnost: Na skladě
Péřová deka Daune 100 Belvedere Mono
Kód výrobku: DE Daune 100 Belvedere Mono
16 800 Kč

Dostupné možnosti

Množství

celoroční deka ze 100% prachového peří


  •   náplň pravé, ručně drané, arktické bílé husí peřítřída"Exclusiv" , 1.třída, 100% prachové peří
  •   potah  velmi jemný mako - saténový jacquard,100% bavlna, barva champagner
  •    lze prát do 60´C,  hydrofilní úprava pro dobrou absorbci vlhkosti těla
  •    rozměr      140/200       140/220Typ :  Mono, 3. stupeň hřejivosti , deky vhodné pro spánek v místnostech s konstantní teplotou, vhodné i na přechodná      období mezi zimou a létem 

140/200, 490 g, štepování 5 x 7 čtverců

140/220, 560 g , štepování 5 x 7 čtverců


Taška k uložení v ceně.

5 let záruka


        
Původ peří : severské - nordické oblasti - Norsko, Island, Kanada

Garantovaný původ peří, kontrolovaný chov.


 


Husí peří získáváme z regionů s drsnějším klimatem a s teplotními výkyvy. Toto vysoce kvalitní peří má přes svou lehkost vynikající tepelné vlastnosti. To je základem pro výborné vlastnosti našich dek a polštářů. Protože zdroje získávání tohoto druhu peří jsou malé, je toto peří velice cenné.

Podíl prachového a draného peří určuje kvalitu výrobku. Nejcennější jsou produkty se 100% podílem prachového peří. U polštářů je nutný i podíl draného peří, vzhledem k opoře hlavy.

Barva husího prachového peří je bílá až po tmavě hnědou. Prachové peří je sbíráno z hrudi. Zbarvení peří je dáno přítomností pigmentů a nemá vliv na kvalitu náplní z prachového peří.

Peří v našich výrobcích je vždy nové tedy nikdy nepoužité.

Co znamená hydrofilní ? Slovo "hydrophil" pochází z řečtiny a znamená v překladu vodomilný. Vlhkost, která vzniká z našeho těla během spánku, se lépe vstřebává v hydrofilní sypkovině, a  zároveň se lépe odpařuje. Spánek pod dekou má  tedy optimální suché klima. Společnost Billerbeck používá nové textilie s hydrofilní úpravou ve všech produktových skupinách. Tím je zaručen podstatně lepší pocit při spánku. Tato inovace přináší zvýšení  kvality  vašich lůžkovin a pomáhá tak vytvořit podmínky pro klidný a zdravý spánek.

 

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
Captcha