Dostupnost: Na skladě
Péřové deky - Daune 308 Ambiente Kassette II
Kód výrobku: DE Daune 308 Ambiente Kassette II
12 800 Kč

Dostupné možnosti

Množství

teplá péřová deka ze 100% prachového arktického  husího peří  ve všech velikostech


  •    náplň pravé, arktické, bílé husí peří, třída "Classic" 1.třída, 100% prachové peří
  •    potah  velmi jemná batistová tkanina s úpravou "Magic Touch" s lesklou lemovkou, 100% bavlna
  •    hydrofilní úprava, lze prát do 60´C 

  

Rozměr : 140/200  ( 648 g )       140/220  ( 768 g )     200/200  ( 960 g )   rozměr 155/200,155/220,160/210 na objednávku


Kassette II - kazetové prošití - deky jsou plněny ručně do kazet, peří se nesesype. Vybírejte dle výšky kazety - čím vyšší, tím je deka teplejší. Kassette II - výška 2 cm.

Hřejivost označena stupněm : 4
Původ peří : severské - nordické oblasti - Norsko, Island, Kanada

Garantovaný původ peří, kontrolovaný chov.

 Peří v našich výrobcích je vždy nové tedy nikdy nepoužité. 

Podíl prachového a draného peří určuje kvalitu výrobku. Nejcennější jsou produkty se 100% podílem prachového peří. U polštářů je nutný i podíl draného peří, vzhledem k opoře hlavy.

Barva husího prachového peří je bílá až po tmavě hnědou. Prachové peří je sbíráno z hrudi. Zbarvení peří je dáno přítomností pigmentů a nemá vliv na kvalitu náplní z prachového peří.

 

Co znamená hydrofilní ? Slovo "hydrophil" pochází z řečtiny a znamená v překladu vodomilný. Vlhkost, která vzniká z našeho těla během spánku, se lépe vstřebává v hydrofilní sypkovině, a zároveň se lépe odpařuje. Spánek pod dekou má tedy optimální suché klima. Společnost Billerbeck používá nové textilie s hydrofilní úpravou ve všech produktových skupinách. Tím je zaručen podstatně lepší pocit při spánku. Tato inovace přináší zvýšení kvality vašich lůžkovin a pomáhá tak vytvořit podmínky pro klidný a zdravý spánek.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
Captcha