Objednávky : +420 733 101 333, +420 733 526 562 nebo email : info@polstare-deky-billerbeck.cz , gardenimpchyne@gmail.com

Péřový polštář Daune 308 Ambiente 40/40

Neohodnoceno

Péřový polštářek 40x40 z prachového husího peří.

1 490 Kč
Péřový polštář Daune 308 Ambiente 40/40
Neohodnoceno
  •  náplň  pravé  nové husí peří  řady " Classic " 1.třída, 90% prachového peří, 10% peří - extra jemné
  •  potah  velmi jemná mako - batistová tkanina, s lemovkou, 100% bavlna, hydrofilní úprava, lze prát do 60´C
  •  měkký polštářek 
  •  rozměr    40/40   náplň : 100 g prachového peří

      

 mceclip0

 

Původ peří : severské - nordické oblasti - Norsko, Island, Kanada

Podíl prachového a draného peří určuje kvalitu výrobku. Nejcennější jsou produkty se 100% podílem prachového peří. U polštářů je nutný i podíl draného peří, vzhledem k opoře hlavy.

Barva husího prachového peří je bílá až po tmavě hnědou. Prachové peří je sbíráno z hrudi. Zbarvení peří je dáno přítomností pigmentů a nemá vliv na kvalitu náplní z prachového peří.

Peří v našich výrobcích je vždy nové,  tedy nikdy nepoužité.

 

Garantované chovy, kontrolovaný původ peří.

 

Co znamená hydrofilní ? Slovo "hydrophil" pochází z řečtiny a znamená v překladu vodomilný. Vlhkost, která vzniká z našeho těla během spánku, se lépe vstřebává v hydrofilní sypkovině, a zároveň se lépe odpařuje. Spánek na takovém polštáři, má tedy optimální suché klima. Společnost Billerbeck používá nové textilie s hydrofilní úpravou ve všech produktových skupinách. Tím je zaručen podstatně lepší pocit při spánku. Tato inovace přináší zvýšení kvality vašich lůžkovin a pomáhá tak vytvořit podmínky pro klidný a zdravý spánek.